Inguar Defence розпочала складання прототипу броньовика Inguar. Фотознімки конструктивних елементів машини компанія опублікувала у Facebook. Про це пише Простомоб

Подробиці

Броньовик Inguar належить до класу MRAP. Він був розроблений українськими інженерами за натовськими стандартами. Бронемашина комплектується керованим бойовим модулем. Як озброєння в ньому використовується кулемет ДШК. Крім модуля з кулеметом, Inguar отримала шість напрямних для відстрілу димових гранат.

В Україні вироблятимуть броньовики натовського зразка InguarЗа бажання на броньовик можна змонтувати модуль із 30-мм гарматою або двома ПТРК “Амулет”. Виробником цих модулів є КБ “Луч”.

В Україні вироблятимуть броньовики натовського зразка InguarУ стандартному виконанні Inguar має чотири колеса. Версія 6х6 може нести на борту 122 мм РСЗВ і ПУ для британських ракет Brimstone.

В Україні вироблятимуть броньовики натовського зразка InguarВосени минулого року українські спецпризначенці взяли участь у попередніх заводських випробуваннях баггі Inguar 1 із силовим агрегатом потужністю 230 к. с. Під час випробувань вони розігнали однотонний автомобіль до 120 км/год.