Придбати автомобіль це ще не все, його потрібно обслуговувати. Іноді на машину кожного місяце йде значний бюджет, а є автомобілі, які менше тягнуть гроші. В виданні “SUVNews” назвали топ-5 кросоверів, які вважаються невибагливими в обслуговуванні.

Toyota RAV4: Відома своєю надійністю та довговічністю, RAV4 має відмінну репутацію як автомобіль, який вимагає мінімальних витрат на обслуговування. Легка доступність запасних частин та широке сервісне покриття допомагають знизити вартість ремонту.

Honda CR-V: Ще одна популярна модель, яка відзначається низькими витратами на обслуговування. CR-V має добре збудовану репутацію щодо надійності, а економічні двигуни та відмінна якість конструкції роблять його легко обслуговуваним автомобілем.

Mazda CX-5: Цей кросовер славиться своїм динамічним характером та низькими витратами на обслуговування. Mazda відома своєю якістю виготовлення, що робить її моделі менш вразливими до поломок.

Subaru Forester: Заповідана система повного приводу та добре пророблені механічні компоненти роблять Forester надійним та здатним до тривалого обслуговування. Він також відзначається досить високою стійкістю до зносу.

Nissan Rogue (X-Trail): Nissan має популярність завдяки надійності та доступності запасних частин. Rogue має просту конструкцію, що полегшує обслуговування та ремонт.