У сучасному автомобільному світі, де ринок насичений різноманітними моделями та марками, надійність стає вирішальним критерієм для водіїв під час вибору свого ідеального авто. Найкращі транспортні засоби з оптимальним балансом ціни та якості входять в фокус уваги автоекспертів. Цьогоріч команда інженерів, журналістів, дослідників і науковців Consumer Reports представила оновлений рейтинг «Топ-5 найнадійніших авто 2023», що базується на даних про 300 000 автомобілів, охоплюючи період від 2000 до 2023 року. Пише Автогід

Згідно з отриманими даними, найважливішими факторами для включення автомобільної моделі до рейтингу є оцінки за два і більше модельних роки, а також передбачена надійність, оцінювана за шкалою від 1 до 100. У результаті цього аналізу визначено п’ять найнадійніших авто 2023 року.

На першому місці рейтингу з вражаючим показником надійності 93 знаходиться Toyota Corolla Hybrid 2023. Ця модель довела, що навіть у сучасному конкурентному середовищі вона може похизуватися неймовірною стабільністю та довговічністю.

Достойним сріблом у цьому списку став Lexus GX 2023, з показником надійності 91. Ця модель підтвердила високий статус своєї марки та заслуговує на визнання.

Бронзовий призер рейтингу – Mini Cooper 2023 та Toyota Prius 2022, обидві з оцінкою надійності 89. Ця пара авто продемонструвала неперевершену витонченість та високу надійність.

Не можна не відзначити Mazda MX-5 Miata 2022 року, яка здобула оцінку надійності на рівні 85. Її присутність в рейтингу підкреслює, що навіть спортивні автомобілі можуть бути надійними та довговічними.