Правоохоронці в Одесі виявили схему фальшивого ДТП, де винуватці аварії вимагали гроші від потерпілих.

Місцеві представники Національної поліції повідомили про розкриття підступної практики, при якій було спробовано створити ілюзію порушення правил дорожнього руху та завдання матеріальної шкоди іншому автомобілю.

Зловмисники, зафіксовані поліцією, брали участь в цьому обмані. Вони імітували ситуації, де після взаємодії з потерпілим, здається, що винуватець аварії порушив правила та повинен відшкодувати збитки.

Схема діяла так: винуватець переслідував жертву на дорозі, залишаючись в сліпих зонах її дзеркал. Під час цього спільник, який керував іншим автомобілем, здійснював різкі зміни смуги руху або маневрував, примушуючи жертву швидко реагувати, щоб уникнути зіткнення, яке видавалося імітованою аварією.

Після такого інциденту, спільники підходили до “винуватого” водія, натякаючи на завдані пошкодження свого автомобіля, навіть якщо він фактично не брав участі у підставній аварії.

Після цього злочинці намагалися вимагати відшкодування втрат, загрожуючи подальшими проблемами, що вимагало негайної виплати.

Такий шахрайський план підкреслює додатковий ризик на дорогах та виявляється пристосованим для здійснення шахрайства. Наразі поліція вживає дієві заходи для притягнення винних до відповідальності та запобігання подібним обманам на дорозі. Пише SUV News