Українець прокачав старенький ЗАЗ-968 до рівня непоганого джипа для їзди бездоріжжям. До того ж провів реставрацію кузова і автомобіль виглядає так, начебто тільки приїхав із заводу. Як виглядає незвичайний «Запорожець» показали на youtube-каналі «Avto Razbor«.
Минуло кілька десятків років з того моменту, як останній «Запорожець» зійшов із конвеєра Запорізького автомобілебудівного заводу, але автомобіль досі не пішов у минуле та привертає увагу автолюбителів.

Тюнінг ЗАЗ-968. Фото: скрін youtube
Тюнінг ЗАЗ-968. Фото: скрін youtube

Забути про «Запорожця» в основному не дають гаражні майстри, які «граються» з конструкцією та дизайном, створюючи різні модифікації. Так, наприклад, один умілець зробив зі старого ЗАЗ-968 справжню цукерку.

Українець перетворив ЗАЗ фактично на потужний позашляховик. Низ автомобіля це Volkswagen T4, з нього був запозичений двигун на 2,5 літра. Кліренсу можуть позаздрити навіть топові позашляховики.

Тюнінг ЗАЗ-968. Фото: скрін youtube
Тюнінг ЗАЗ-968. Фото: скрін youtube

Особливої ​​уваги вартує якість виконаної роботи. «Запорожець» виглядає так, ніби таким зробили його на заводі, звідки він тільки-но приїхав. Також плюс цього позашляхового ЗАЗу у тому, що він на реєстрації, тому на ньому можна кататися не лише по полю, а й виїжджати у люди. Пише Знай