Компактні автомобілі — зручний вибір для міста. Їх легко паркувати, на них легко маневрувати в щільному трафіку.Ще одна вагома перевага полягає в їх вартості. Порівняно з кросоверами, які мають великий попит, вони значно дешевші.

В бюджеті до 5000 доларів є варіанти, які допоможуть вам стати автовласником, пише Wheel News. Експерти опублікували три варіанти автомобілів, на які варто звернути увагу. Нехай вони вживані, можливо, не всі будуть згодні з таким вибором, проте можна подивитися на ці компактні авто.

Вибір експертів:

  • Smart fortwo;
  • Kia Rio;
  • Toyota Yaris.

Smart fortwo — задньопривідний двомісний автомобіль. Колись це було дороге авто, незважаючи на його дуже скромні габарити. Зараз на вторинному ринку цілком можна знайти екземпляр минулих років в бюджеті до 5000 доларів. Головне — уважно перевіряти технічний стан.

Kia Rio входить до категорії практичних автомобілів з простою конструкцією та містким салоном. В цьому й полягає перевага цієї моделі.

Toyota Yaris добре відомий та популярний автомобіль. Має багато позитивних відгуків від автовласників. Ця модель часто з’являється в рейтингах, коли мова йде про надійність та запас міцності.