На вторинному ринку багато вживаних автомобілів, але хороших моделей – одиниці. Ось топ-5 машин із пробігом за ціною до 6000 доларів. Краще поспішити з покупкою, поки не пізно – добрі екземпляри закінчуються, звертають увагу «Економічні новини».

Фахівці завжди нагадують про те, що старий автомобіль необхідно уважно оглядати при покупці. Навіть той, який ви вважаєте надійним. А рекомендаційний список допоможе звузити область пошуків:

  • Renault Megane;
  • Suzuki Grand Vitara;
  • Toyota Yaris;
  • Honda Jazz;
  • Skoda Octavia Tour.

Renault Megane

Запас міцності у цієї моделі дуже високий. Вона буде їхати навіть не в дуже хорошому стані, але краще все ж таки знайти “живий” екземпляр. Інші переваги – стильний дизайн та дуже просторий салон.

Suzuki Grand Vitara

Без кросовера в топі кращих автомобілів ми вас не залишимо. Grand Vitara – вибір ентузіастів. В обслуговуванні модель не найдешевша. Але якщо знайшли екземпляр у хорошому стані – беріть, поки не пізно.

Toyota Yaris

Мабуть, один із найнадійніших автомобілів з пробігом, який можна купити на вторинному ринку. Великий пробіг не повинен злякати. Головне, добре перевірити машину.

Honda Jazz

В обслуговуванні Jazz може здатися дорогим. Тому доцільніше звертати увагу на машини у хорошому стані. Такі авто не розчарують надалі. Але добрі екземпляри знаходити все складніше.

Skoda Octavia Tour

Не можна сказати, що усі системи Octavia Tour працюють безвідмовно. Однак це дуже міцна модель, яка їхатиме буквально до самого кінця. Поспішайте, поки у продажу ще є задовільні екземпляри.