За останній рік в багатьох рейтингах на перших позиціях постійно Renault Duster. Проте в Китаї показали новий кросовер, який дешевше за найпопулярніший серед автовласників. Про це повідомляє Wheel News із посиланням на сайт Autohome.

Зовсім скоро має відбутися прем’єра новинки BAIC X55 II, вартість якої стартуватиме від 13 900 доларів. Автомобіль виглядає досить стильно. Зараз в багатьох кросоверів фари роблять вузькими, тож в новинки вони також не стали виключенням. Серед особливостей дизайну: цільна смуга задніх ліхтарів та пласкі ручки дверей. І доповнюють весь цей антураж плоскі ручки дверей. Габарити кросовера:

  • довжина — 4620 мм;
  • ширина — 1886 мм;
  • висота — 1680 мм;
  • колісна база — 2735 мм.

За розмірами автомобіль схожий з іншими аналогічними моделями С-класу. Щодо оснащення, то водіям має сподобатися цифровий щиток приладів, сенсорна мультимедіа Huawei з новою ОП HarmonyOS. Також в кросовері є камера заднього виду та проекція на вітрове скло з доповненою реальністю.

Автомобіль оснащено бензиновим турбодвигуном об’ємом 1,5 л. Його потужність 188 к.с. До сотні кросовер розганяється за 7,8 секунди. Витрати палива становлять 7,3 на 100 км.