Якщо заглибитися у сферу вживаних автомобілів, то три моделі виділяються як особливо ненадійний вибір, що представляє потенційні пастки для покупців, які нічого не підозрюють.

Ці транспортні засоби, відомі своєю бентежною частотою несправностей, привернули до себе значну увагу з абсолютно неправильних причин, пише Avtosota.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai, незважаючи на свою репутацію відносно доступного позашляховика, залишив значну частину своїх старих власників з безліччю проблем. Значна кількість цих автомобілів має несправну вихлопну систему, крихку підвіску та вразливий двигун, причому ці проблеми в першу чергу стосуються бензинових версій.

Примітно, але близько 20% водіїв Qashqai виклали в сервісних центрах від 20 тисяч гривень і більше, щоб виправити ці несправності.

Nissan X-Trail

Хоча Nissan зазвичай пишається тим, що виробляє надійні автомобілі, X-Trail і Qashqai виявилися винятком. Приєднавшись до лав ненадійних, X-Trail отримує невдоволення від своїх водіїв через низку проблем, що охоплюють систему кондиціонування, гальма, електрику та трансмісію.

Ціна усунення цих проблем часто становить десятки тисяч гривень, що підкреслює необхідність ретельного аналізу, перш ніж зважитися на купівлю вживаного X-Trail.

Peugeot 2008

Peugeot 2008, незважаючи на свою привабливість як економічного кросовера, приховує в собі різкий розкол думок серед водіїв. Одні знаходять переваги в його економності, інші нарікають на часті поломки, які вимагають допомоги евакуатора, щоб дістатися до станції технічного обслуговування.

Проте, є і позитивний бік – це його доступність, оскільки значно нижча вартість Peugeot 2008 дещо компенсує його схильність до необхідності буксирування.