Представлено EVO3 – бюджетний компактний кросовер довжиною 4,1 метра, що ідеально підходить для міських пейзажів. Ця модель доступна як у газовій, так і у бензиновій версії.

EVO3 розпочав свої продажі в Європі, демонструючи італійську майстерність та ціну від 17 900 євро. На офіційному сайті бренду можна детально ознайомитися з автомобілем.

EVO знаменує собою нову главу в книзі DR Automobiles, італійського підприємства, яке спеціалізується на створенні низки моделей китайського походження, пристосованих для європейського ринку. У їхньому репертуарі – кросовери, з вкрапленням кишенькових міських електромобілів, пише Avtosota.

EVO3 є близнюком 4,1-метрової моделі JAC JS2, яка також прикрашає українські дороги. Серед відмінних рис – змінений дизайн радіаторної решітки та стримана присутність хрому.

Салон EVO3 обшитий штучною шкірою, прикрашеною яскравою червоною прострочкою. Багажник об’ємом 450 літрів забезпечує достатньо місця.

Центральне місце в ньому займає 9,0-дюймовий сенсорний екран, доповнений 17-дюймовими колесами, клімат-контролем, круїз-контролем, навігацією, датчиками паркування та камерою заднього виду.

EVO3 оснащується 1,5-літровим бензиновим двигуном потужністю 113 к. с., опціонально з заводським газовим обладнанням. Вибір між 5-ступінчастою механічною коробкою передач та варіатором забезпечує індивідуальну динаміку руху.