Новий Geely Panda Knight – дешевий електрокар за 5000 доларів із Китаю. Автомобіль виглядає як суперник Suzuki Jimny через дуже схожий дизайн. Хоча, звісно, ці автомобілі націлені на різну аудиторію для різних сценаріїв використання.

Про новинку повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на CarNewsChina. Електромобіль Geely Panda Knight від суббренду Qq отримав брутальний дизайн із квадратним силуетом, круглими фарами та іншими елементами простих геометричних форм.

Дизайн справді недвозначно натякає на подібність із позашляховиками, але Panda Knight краще не експлуатувати за межами рівних міських доріг. Довжина кузова складає 3135 мм (колісна база – 2015 мм), ширина – 1565 мм, а висота дорівнює 1655 мм.

Об’єм багажника дорівнює 800 л, якщо скласти крісла другого ряду. Можна навіть поміркувати про подорож, щоправда, мотор і батарея далеко поїхати не дозволять. Потужність двигуна складає лише 41 к.с. (110 Нм крутного моменту).

Невелика батарея, за офіційними даними, дає змогу подолати 200 км пробігу. Отже, насправді цей показник ближчий до 100-150 км. У продажу новий Geely Qq Panda Knight з’явиться у вересні.