У середині серпня компанія Toyota показала концепт нової універсальної машини під назвою Rangga, яка має стати основою для рамного пікапа. Пізніше на його базі буде збудовано ще й рамний позашляховик, якому дістанеться ім’я Tamaraw, повідомляє Wheel News.

Ця назва раніше вже використовувалася японським автовиробником у моделі для Південно-Східної Азії, що продавалася там у період із 1977 по 1986 роки. Машина була рамним пікапом з підвіскою на ресорах і відносно простим салоном, який часом навіть не мав обробки.

Як виглядатиме сучасний Toyota Tamaraw, вирішили продемонструвати незалежні дизайнери з Філіппін – однієї з країн, де і планують продавати такий позашляховик.

На думку автомобільного художника Andrew Guerrero, машині дістанеться такий самий брутальний зовнішній вигляд спереду, що і пікапу Rangga, з бюджетним оформленням передка у вигляді суцільної панелі з незабарвленого пластику, а також 8-кутними галогенними фарами.

На відміну від пікапа у позашляховика буде 2-рядна кабіна, за якою розташується виконана з вуглепластику надбудова, що прикриває багажне відділення. Задні ліхтарі виконають у вигляді прямокутників та інтегрують їх у бампер, з’єднаний з широкими накладками на крилах.

Технічний бік такої машини не розкривається, але ходять чутки, що це буде рамний позашляховик, оснащений бензиновим двигуном.

Однією з головних «фішок» цієї моделі має стати її ціна, але наскільки дешевим виявиться утилітарний всюдихід поки що точно сказати складно. Прем’єра та вихід у продаж Toyota Tamaraw у Південно-Східній Азії намічені на 2024 рік.