Новий Volkswagen Tiguan 2024 модельного року готується до прем’єри. Це популярна доступна модель, яка приваблює покупців практичністю. Новинку показали на фото у мережі.

Про машину повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на Motor1. Художники постаралися відтворити зовнішність моделі третього покоління, використовуючи офіційну інформацію та витоки в мережі. В результаті вдалося створити дуже реалістичний дизайн.

Якщо не враховувати, що у моделей Volkswagen досить проста зовнішність, і всі вони виконані у загальній стилістиці, новий Tiguan 2024 модельного року на попередника зовсім не схожий. Тут інший силует зі своєю лінією скління та деталізацією.

Попереду між фарами з новою графікою з’явилася темна панель на місці фальшрадіаторної решітки. У бампері – великий повітрозабірник та акуратний хромований декор. Задні ліхтарі об’єднали у широку смугу зі світлодіодною індикацією сигналів. У центрі встановлено логотип компанії.

Відомо, що двигуни VW Tiguan 2024 залишаться бензиновими та дизельними. Очікуються агрегати об’ємом 1,5 та 2 л. З’являться і гібридні модифікації потужністю до 272 к.с. Прем’єра моделі очікується до кінця 2023 року. Продаж — з 2024 року за ціною менше 30 000 доларів за базовий варіант.