Китайська компанія Geely на автосалоні у Шанхаї офіційно представила новий субкомпактний електромобіль Geely Panda Mini Little Yellow Duck Limited Edition. У комплектації Happy він коштує 7800 доларів, а в комплектації Lucky – 8200 доларів, пише Avtosota.

Panda Mini – це перший міні-електромобіль компанії Geely. У стандартній комплектації він коштує від 5800 доларів, а в топової комплектації – 7800 доларів. Незабаром покупцям запропонують його спеціальну версію.

Потрібно сказати, що спеціальна версія дуже відрізняється від стандартної комплектації. Але, звісно, за розмірами вони однакові. Довжина складає 3065 мм, ширина – 1522 мм, висота – 1600 мм, а колісна база – 2015 мм. Загалом Panda Mini має звичайну для міні-електромобілів квадратну форму.

Зовні спецверсія Panda Mini від стандартної версії відрізняється жовтим кольором кузова та зображенням качки з мультфільму. Тема качки домінує й у салоні. У салоні є не тільки зображення качки з мультфільму, але й деякі відповідні декоративні елементи.

Також в салоні звертають на себе увагу вузька 9,2-дюймова цифрова панель приладів і 8-дюймовий плаваючий центральний сенсорний дисплей, який підтримує кілька дуже важливих функцій.

Компонування чотиримісне. Щоправда, на задніх сидіннях можуть поміститися швидше діти та підлітки, ніж дорослі люди. Багажник, звісно, маленький. Але якщо скласти задні сидіння, то об’єм багажника стане більшє.

Panda Mini пропонують покупцям у двох варіантах, залежно від електричної силової установки. У стандартній комплектації електрична силова установка складається з електромотора потужністю 20 кВт і 85 Нм крутного моменту, і літій-залізо-фосфатної батареї на 9,61 кВтг. Запас ходу у такого електрокара становить 120 км.

У топовій комплектації електрична силова установка складається з електромотора потужністю 30 кВт і 110 Нм крутного моменту, і літій-залізо-фосфатної батареї на 17 кВтг. Запас ходу у такого електрокара становить 200 км.

Топова версія Panda Mini має можливість швидкої підзарядки батареї з 30% до 80% всього за 30 хвилин. Для повного заряджання батареї в цьому випадку потрібно 68 хвилин.