Експерти назвали ТОП-5 економічних за витратою пального кросоверів для міської їзди.

Toyota C-HR Hybrid

Цей гібридний кросовер відомий своєю високою паливною ефективністю. Завдяки гібридній системі, яка комбінує бензиновий двигун з електромотором, Toyota C-HR Hybrid забезпечує низькі витрати пального в міському циклі.

Honda HR-V

Для міської їзди Honda HR-V може бути відмінним вибором. Завдяки ефективним бензиновим двигунам і компактному розміру, HR-V демонструє невеликі витрати пального при русі в місті.

Hyundai Kona Electric

Якщо ви розглядаєте електричні варіанти, то Hyundai Kona Electric може бути прекрасним вибором. Цей електричний кросовер зі значним запасом ходу дозволяє економити на пальному та забезпечує невеликі витрати в міському середовищі.

Nissan Kicks

З компактними розмірами та ефективними бензиновими двигунами, Nissan Kicks може бути економічним рішенням для міської їзди. Він пропонує хорошу комбінацію витрат пального та зручності маневрування в умовах міста, пише SUV News.

Renault Captur

Іншим варіантом є Renault Captur з різними варіантами двигунів, включаючи дизельні і бензинові. Дизельні версії Captur можуть пропонувати ефективне споживання пального для міської їзди.

Звичайно, витрати пального можуть залежати від кількох факторів, таких як стиль водіння, умови доріг, технічний стан авто та інші.