Неймовірний вантажний електрокар Wuling E10 з Китаю готується вирушити у продаж за ціною лише 5000 доларів. Виглядає машина дивно. Компактну вантажівку показали на фото у мережі.

Про новинку повідомляє Carscoops. Компанія Wuling утворена General Motors та SAIC для виробництва в Китаї найдешевших електромобілів. Новий E10 повністю відповідає такому опису, але представляє комерційний сегмент.

Компактна електрична вантажівка Wuling E10 отримала незвичайну конструкцію. На фото видно, що із машиною щось не так. Кузов дуже вузький – лише 1080 мм. Приблизно у півтора рази менше, ніж пропонують інші компактні моделі.

У салоні є лише одне крісло – для водія. З розваг він має кондиціонер і порт USB. Довжина кузова – 3305 мм, а висота дорівнює 1690 мм.

Вантажний відсік отримав місткість 1,7 кубічних метрів. Але вантажопідйомність – не більше 200 кг за загальної маси транспортного засобу 620 кг.

Один електромотор видає потужність 27 к.с. і дозволяє розганятися до 71 км/год. Батарейний блок ємністю 9 кВтг розрахований на запас ходу 150 км, якщо не їхати швидше за 40 км/год.