Переробка Таврії в повнопривідний позашляховик для поїздок на полювання та риболовлю – досить цікавий проект, зроблений своїми руками. Хоча «Таврія» спочатку не створювалася для пригод бездоріжжям, при правильних модифікаціях вона може стати здібним позашляховиком, пише Hyser.

Ось деякі поширені модифікації, які люди часто вносять, щоб перетворити звичайні автомобілі на позашляховики:

  • підняття підвіски може збільшити дорожній просвіт, що дозволить авто легше долати перешкоди;
  • додавання повного або повного приводу може значно покращити характеристики автомобіля на бездоріжжі;
  • встановлення позашляхових шин із глибоким протектором може забезпечити найкраще зчеплення на пересіченій місцевості;
  • установка захисних пластин для захисту ходової частини від каміння та сміття необхідна при русі бездоріжжям;
  • міцний захист переднього бампера може захистити передню частину автомобіля та служити точкою кріплення для додаткового освітлення.

Важливо, що модифікацію автомобіля своїми руками слід виконувати з обережністю та розумінням автомобільної механіки. Безпека має першорядне значення, і будь-які зміни, внесені до транспортного засобу, не повинні ставити під загрозу його структурну цілісність чи функції безпеки.

Крім того, вирушаючи на бездоріжжя, завжди вживайте необхідних запобіжних заходів, наприклад, інформуйте кого-небудь про свої плани, носите з собою необхідні припаси і будьте готові до непередбачених ситуацій.

Хоча саморобна позашляхова «Таврія» може і не мати такого ж рівня міцності, як позашляховики заводського виготовлення, такі як «Нива» або «УАЗ», вона все ж таки може надати майстерному ентузіасту унікальні та приємні враження від бездоріжжя.