На вторинному ринку автомобілів в Україні ви маєте можливість придбати якісні транспортні засоби за неймовірно доступними цінами, іноді навіть порівнянними з вартістю iPhone.

Привабливість вінтажних моделей Ford незаперечна, особливо на вторинному ринку, де вони залишаються дуже затребуваними. Розглянемо Ford Sierra, класику 80-х і 90-х років, яку можна придбати за ціною від $1 000. Хоча пробіг може бути значним, починаючи від 350 000 кілометрів, ці ціни роблять такий компроміс зрозумілим.

Для тих, хто цінує французьку вишуканість та надійність, Renault 19 є привабливим варіантом. Окрім надійності, чудових характеристик та доступної ціни, цей автомобіль також відрізняється стійкістю до корозії та комфортною їздою. Однак, належна ретельність при огляді залишається обов’язковою.

Японський сімейний седан Mazda 626, що виділяється серед своїх європейських аналогів, утримує свої позиції завдяки доступній ціні. Тим не менш, можуть виникнути потенційні проблеми із запасними частинами.

Ford Scorpio, який колись вважався символом престижу в бізнес-класі, змінив свій статус на статус економічного вибору. Незважаючи на його колишню велич, будьте готові до пробігів, що перевищують півмільйона кілометрів; тим не менш, задовільні умови часто можна знайти.

Серед великих седанів Opel Omega незмінно залишається одним з найдоступніших варіантів вживаних автомобілів. З великою кількістю цих автомобілів, що заполонили ринок, великий пробіг стає загальною рисою. І хоча первісний стан зустрічається рідко, Opel Omega залишається життєздатним вибором.