Не завжди на вживаному ринку можна знайти дешевий автомобіль, який при цьому буде надійно і довго служити. Але такі варіанти трапляються.

У виданні SUV News склали топ-5 вживаних кросоверів, які зазвичай доступні за помірну ціну і відомі своєю надійністю.

Honda CR-V

Цей компактний кросовер від Honda відзначається низькими витратами на обслуговування та довговічністю. Моделі середнього віку можна знайти за доступну ціну.

Toyota RAV4

RAV4 завжди відзначалася надійністю і довговічністю. Це популярний кросовер, і багато власників добре дбають про свої авто, тому ви зможете знайти багато непоганих варіантів на вторинному ринку.

Subaru Forester

Subaru славиться своєю системою повного приводу та надійністю. Forester – це популярний кросовер серед тих, хто шукає недорогий і надійний варіант.

Ford Escape

Цей компактний кросовер від Ford відомий своєю доступністю і невибагливістю до обслуговування.

Nissan Rogue

Rogue є популярним вибором серед бюджетних кросоверів. Він зазвичай доступний за доброю ціною на ринку вживаних автомобілів.

Пам’ятайте, що надійність і ціна вживаних автомобілів може різнитися в залежності від моделі, року випуску та стану автомобіля. Рекомендується провести огляд і перевірку автомобіля перед покупкою, і можливо, навіть проконсультуватися з механіком або фахівцем з автомобільної справи, щоб зробити правильний вибір.