У США виявили покинутий Plymouth Barracuda 1973 року. Культовий американський спорткар понад 40 років не виїжджав на дороги. Про авто розповіли на eBay, пише «Фокус».

Plymouth Barracuda простояв у гаражі з 1982 року. Попередній власник авто хотів оновити його, проте йому так і не вдалося це зробити. А після його смерті про машину і зовсім забули.

Спортивне купе Plymouth Barracuda непогано збереглося, незважаючи на солідний вік. Його кузов цілий, хоча кришку багажника потрібно перефарбувати. Оздоблення салону місцями пошкоджене, але загалом також у пристойному стані, а попільничка і запасне колесо зовсім недоторкані. Перед нами — справжня капсула часу.

Пробіг Plymouth Barracuda 1973 року становить 74,5 тис. км. Перший власник дбав про авто і регулярно його обслуговував, про що свідчать численні квитанції з СТО.

Plymouth Barracuda оснащений 5,6-літровим V8 потужністю 240 к. с. і 3-ступінчастою автоматичною КПП. Розгін до 100 км/год займає 8,5 с. Комплектація охоплює кондиціонер, спортивні сидіння і підсилювач керма.

Зараз Plymouth Barracuda планують продати на eBay. За автомобіль збираються виручити понад 35 000 доларів.