Лінійка автомобілів Honda славиться своєю довговічністю, але далеко не всі з них здатні подолати позначку 999999 кілометрів. Нещодавно це вдалося першому седану Accord, повідомляє Wheel News.

Купе, яке експлуатували виключно у США, зійшло з конвеєра у 2003 році. Його власник місцевий житель Джастін Кілмер, який працював на цій машині як медичний кур’єр.

Професія чоловіка вимагала від нього щоденних довготривалих поїздок, кожну з яких водій Accord ретельно документував.

У результаті він накатав на машині понад 1 мільйон миль або 1 мільйон 600 тисяч кілометрів, причому більша частина з яких (800 тисяч миль) припала на період з 2015 року, коли Джастін влаштувався на свою поточну роботу.

За словами власника «Акорда», під час експлуатації він був сильно здивований тому, як довго прослужили свічки запалювання та зчеплення в його автомобілі, тоді як приводи дверних замків і сидіння водія, навпаки, стали одними з найперших технічних проблем, з якими він зіткнувся.

Але найголовніше, що під капотом цього Accord зберігся заводський 3-літровий двигун V6 VTEC, який підкорив позначку в 1 мільйон миль або 1,6 млн кілометрів.

За словами чоловіка, він планує замінити мотор у своїй «Хонді», після чого продовжить експлуатувати машину як «робочу конячку».