Автомобілі Mercedes-Benz Sprinter здобули велику популярність на українському ринку. Причому експлуатуються ці машини в різних сферах – від розвезення пасажирів і вантажів до роботи в швидкій медичній допомозі. Не так часто можна зустріти й автомобілі, що працюють у комунальному господарстві – від сміттєвозів до автовишок.

Днями кореспонденту видання «Автоцентр» вдалося сфотографувати біля одного із столичних торгових центрів цікавий автогідропідйомник на шасі Mercedes-Benz Sprinter.

Це компактна на вигляд автовишка Palfinger P260 B має великі можливості. Її робоча висота досягає 26 м, а максимальний виліт стріли – 13 м. Кошик вантажопідйомністю 200 кг може повертатися на 90 град. ліворуч або праворуч. Для быльшої стійкості в робочому положенні є чотири висувні аутригери.

Зазначимо, що модель Mercedes-Benz Sprinter має в даному випадку однокаткові задні колеса. Це й не дивно, адже такі автовишки можуть встановлюватись на шасі, розраховані на повну масу від 3,5 т. Представлений автогідропідйомник приїхав до України з Нідерландів, про що свідчить табличка з зазначенням компанії-продавця – Colle із міста Сіттард.