На українському ринку в переважній більшості водії обирають бензинові автомобілі. Експерти склали топ-5 кросоверів з кращими бензиновими двигунами, повідомляє SUV News.

Honda CR-V

Двигун: 1,5-літровий турбований чотирьохциліндровий Earth Dreams.

Цей двигун вражає балансом між продуктивністю та пальним споживанням. Він має високий крутний момент, що робить CR-V швидким і потужним для свого класу.

Mazda CX-5

Двигун: 2,5-літровий чотирьохциліндровий SkyActiv-G.

Mazda відома своєю технологією SkyActiv, яка поєднує високий рівень продуктивності та ефективності пального споживання. Цей двигун відзначається прекрасною віддачею, багатим обладнанням і надійністю.

Toyota RAV4

Двигун: 2,5-літровий чотирьохциліндровий Dynamic Force.

Toyota використовує сучасні технології, щоб створити двигуни, які поєднують ефективність і продуктивність. Цей двигун RAV4 пропонує відмінну динаміку та високу надійність.

Subaru Outback

Двигун: 2,4-літровий турбований чотирьохциліндровий Boxer.

Subaru славиться своєю технологією Boxer, яка забезпечує низький центр ваги і більш стабільну їзду. Цей двигун має хорошу потужність і динаміку.

Ford Escape

Двигун: 2,0-літровий турбований чотирьохциліндровий EcoBoost.

Двигуни EcoBoost від Ford відомі своєю продуктивністю та ефективністю. Вони забезпечують економію пального, не жертвуючи потужністю. Ford Escape з таким двигуном надасть вам сприятливу комбінацію продуктивності і пального споживання.

Ці кросовери відомі не лише своїми двигунами, а й загальними характеристиками, комфортом і безпекою. Під час вибору кросовера, також важливо враховувати інші аспекти, такі як розмір, багажник, ціна, технологічні можливості, і, звісно ж, власні вимоги та потреби.