Українець створив досить незвичайний гусеничний всюдихід на базі позашляхового мікроавтобуса УАЗ-3909, який більш відомий як «Буханка». Фото нестандартного проєкту з’явилися на порталі Auto.ria, повідомляє Znaj.ua.

Іноді складається враження, що українські умільці за бажання та наявності ресурсів можуть зібрати в гаражних умовах все, що завгодно, навіть ракету для колонізації Марса. Все це жарти, але є в них і велика частка правди, особливо коли бачиш старий УАЗ-3909 «Буханка» прокачаний до рівня танка.

Українець зрізав нижню частину мікроавтобуса та поставив його на гусеничне шасі з торсійно-пружинною підвіскою. Як ковзанки використовував запаски-докатки, а барабанні гальма замінив дисковими.

Кліренс гусеничного всюдихода складає пів метра, що дозволяє йому підкорювати бездоріжжя практично будь-якої складності. Цікаво, що поворот «Буханка» здійснює за рахунок гальмування однієї з гусениць, як справжнісінький танк.

Під капотом у всюдихода 2,5-літровий двигун, який працює з механічною КПП. Власник заявляє, що пробіг «Буханки» 35 тисяч кілометрів. Він виставив свій витвір на продаж за ціною недорогої, старої іномарки — 5500 доларів.