Кросовер BMW X3 став найпопулярнішою моделлю баварського бренду, який потрапив до антирейтингу найненадійніших автомобілів за версією американського видання Slashgear.

Експерти склали чорний список автомобілів на основі даних сервісу CarComplaints.com, одного з великих онлайн-ресурсів з розгляду автомобільних скарг, пише Avtosota.

Так, до списку найпроблемніших автомобілів потрапили моделі X3 2013, 2015 та 2020 років випуску. Серед найпоширеніших скарг власників – витік олії. Крім цього багато водіїв зіткнулися з люком, що протікає, на даху у вживаних X3.

Серед серйозніших проблем — несправність радіатора та підвіски. Також власники кросоверів залишилися незадоволеними вартістю ремонту машини. Середній чек у сервісному центрі становив 1 000 доларів.

Німецькі кросовери BMW X3 мають високий попит на вторинному ринку України.

Наприклад, автомобіль 2013 випуску з 2,0-літровим бензиновим мотором потужністю 245 к.с. і системою повного приводу обійдеться приблизно в 16 тисяч доларів. Машини, які були виготовлені ​​в 2020 р., коштують набагато дорожче. Так, за повнопривідний кросовер доведеться заплатити вже 38 – 45 тисяч.