Кросовер Toyota RAV4 п’ятого покоління 2019 року виявився однією з найбільш проблемних моделей у лінійці японського бренду.

Такого вердикту дійшли експерти американського видання Slashgear, які провели глибокий аналіз даних, отриманих з відомої платформи автомобільних скарг CarComplaints.com, повідомляє Avtosota.

Очевидно, що ахіллесова п’ята RAV4 полягає в його системі підвіски. Власники повідомляють, що проблеми з’являються приблизно через 3 000 миль (або 4 828 кілометрів) пробігу, а вартість ремонту в сервісних центрах зростає до 2 000 доларів. Крім того, водії скаржилися на протікання даху, що в деяких випадках призводило до збоїв в роботі електроніки.

До того ж, Toyota RAV4 2019 року випуску неодноразово відкликався різними сервісними центрами через проблеми з роботою паливного насоса та потенційні витоки охолоджувальної рідини.

Примітно, що в Росії RAV4 стабільно залишається в списку найбільш затребуваних кросоверів. Модель 2019 року, оснащена 2,0-літровим 173-сильним двигуном, коштує в середньому 35 тисяч доларів.