Український автомобільний дизайнер Роман Прядко показав в Інтернеті салон нового автомобіля ЗАЗ «Славута», який міг би за певних умов випускати ЗАЗ. Він назвав цей проект Slavuta Revival (Славута Відродження), пише today.ua.

На думку Романа Прядка, відроджена «Славута» могла б здобути досить сучасний салон. У центрі панелі приладів міг би знаходитися сенсорний дисплей інформаційно-розважальної системи. Але більшість функцій керування автомобілем все-таки мало бути, як і раніше, за допомогою фізичних кнопок.

У нас склалося враження, що салон ЗАЗ «Славута» нового покоління дуже схожий на салон нової Tavria Nova, дизайн якої також раніше показав Прядко. Звичайно, між салонами цих гіпотетичних автомобілів є відмінності, але багато в них однакове. Наприклад, однакове кермо.

Запорізький автомобілебудівний завод із лютого 2022 року, тобто після початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну, не випускає легкові автомобілі. Можливо, після війни ЗАЗ все ж таки відновить роботу. І є невелика ймовірність, що колись у Запоріжжі випускатимуть нові автомобілі під брендом ЗАЗ. Хоча б із машинокомплектів якогось автовиробника.

Нагадаємо, ЗАЗ випускав маленький ліфтбек ЗАЗ-1103 «Славута» з 1999 по 2011 рік. Його довжина становить 3980 мм, ширина – 1578 мм, висота – 1425 мм, а колісна база – 2320 мм. Дорожній просвіт – 156 мм. Об’єм багажника – 300 літрів. Якщо скласти задні сидіння, то тоді обсяг багажника збільшиться до 740 літрів. Непоганий показник для такого маленького автомобіля.

У різні часи «Славута» оснащувалась чотирициліндровими карбюраторними двигунами сімейства МеМЗ-245 об’ємом 1,1 л, 1,2 л, 1,3 л й інжекторними двигунами об’ємом 1,2 та 1,3 л Мелітопольського моторного заводу.

З 1999 по 2011 рік Запорізький автомобілебудівний завод випустив близько 140 000 ліфтбеків ЗАЗ-1103 «Славута». Наразі такий автомобіль в Україні можна купити приблизно від 700-900 доларів, залежно від стану. На жаль, у «Славути» є багато недоліків. Наприклад, корозія та проблемні двигуни.