Не минуло й місяця з моменту дебюту нового субкомпактного кросовера Hyundai Exter, який став найдоступнішим SUV у лінійці південнокорейської марки, як з’явилися чутки про швидку прем’єру його електричної версії. Тестові прототипи таких «паркетників» нещодавно помітили в ході випробувань на дорогах Індії.

Наскільки сильно зовні відрізнятимуться Exter EV від варіанта, оснащеного двигунами внутрішнього згоряння, поки що сказати складно. Прототипи, зняті в рамках тестів, замаскували щільним камуфляжем.

Зрозуміло, жодних глобальних змін у зовнішності машини чекати не варто. Практично напевно візуальна різниця між автомобілями полягатиме лише у відсутності традиційних решіток радіатора і патрубків вихлопу в EV-варіанті, а також лючка бензобака, який замінить порт зарядки.

Про тягову батарею і запас ходу кросовера говорити зарано. Тим не менш, індійські ЗМІ припускають, що Exter EV може дістатися акумулятор ємністю від 25 до 30 кВт/год, який забезпечить моделі запасу ходу близько 300-350 кілометрів.

Щодо позиціонування, то головним конкурентом нового електричного кросовера Hyundai стане місцевий Tata Punch EV, вартість якого в Індії починається від 600 тисяч рупій або близько 7 тисяч 250 доларів за поточним курсом.

У продаж електричний субкомпакт Hyundai надійде 2024 року.