Недолив пального в бак автомобіля на АЗС в Україні рідкісне явище. Проте, все ж таки, воно трапляється. Серед причин – застаріле обладнання, або недобросовісна робота невідомих чи нелегальних заправок. Втім, уберегтися від недоливу можна – для цього варто дотримуватися п’яти простих правил. Зокрема, в теплу пору року заправлятися вранці, коли пальне в ємностях АЗС ще не нагрілося, пише OBOZREVATEL.

«Якщо ви заправилися на АЗС, резервуари якої стоять на відкритому сонці або коли туди щойно залили бензин із бензовоза, що нагрівся, то ви, можливо, і отримаєте свої 10 літрів об’єму, але в грамах пального буде менше, а це означає, що і проїдете ви на ньому на два-три кілометри менше», – кажуть експерти.

Крім того, зазначається, існують й інші способи уникнути недоливу. Так, необхідно:

  • Обирати великі мережі АЗС із сучасним обладнанням

Річ у тім, що вони дбають про свою репутацію «і не обманюють клієнтів».

  • Заправлятися з тієї колонки, де щойно заправлявся інший автомобіль

Це гарантує, що пальне прокачане і насос зсередини змащений ним.

  • Уникати невідомих АЗС

«Якщо немає іншого вибору, то не заливайте пальне «до повного». Залийте краще 5 або 10 літрів», – радять експерти.

  • Заправляти авто самостійно або заливати пальне в каністри, на які нанесено відповідне маркування

«В цілому в Україні не спостерігається масової проблеми з недоливами пального. Якщо такі неприємні ситуації і трапляються, то скоріше за все на якихось невідомих або нелегальних АЗК де ціна нижче, ніж на ринку, а обладнання застаріле та не перевіряється регулярно», – резюмували автори матеріалу.