У Канаді виявили велику занедбану колекцію авто. Вона налічує 230 машин різних марок і років випуску, які зберігаються на території ферми. Про це повідомляє «Фокус» із посиланням на сайт Carscoops.

Старовинні автомобілі зібрав колекціонер Андре Муазар. Він захопився машинами в юному віці — відтоді, як купив Citroen 2CV і навчився розбирати його на деталі.

У 80-х Андре Муазар перебрався з Франції до Канади, купив там ферму та почав колекціонувати автомобілі. Найбільше він зібрав Cadillac — налічується близько 60 машин цієї марки різних років випуску.

Також у колекції кілька десятків Jeep і чимало Citroen моделей 2CV, Traction Avant і DS. Зокрема, можна впізнати вінтажний Buick 1930 року, рідкісний Chevrolet Impala 1961 року, спортивні Porsche 928 і Mercury Cougar.

Деякі автомобілі француз придбав для своєї родини. Доньці він купив Volkswagen Beetle, як у її улюбленому фільмі «Гербі», а дружині-парижанці — Pontiac Parisienne.

Після смерті Андре Муазара колекція виявилася занедбаною, і про машини ніхто не дбав, але більшість із них непогано збереглися. Тепер їх планують розпродати на аукціоні.