На аукціоні Bring a Trailer продали раритетний Toyota Land Cruiser FJ43 1981 року випуску. Позашляховик пішов із молотка за $73 000 — трохи дорожче, ніж новий Toyota Land Cruiser Prado в максимальній комплектації. Подробиці про авто повідомили на сайті аукціонного дому, передає «Фокус».

Toyota Land Cruiser першого покоління випускали з 1960 до 1984 року. Це був компактний повнопривідний позашляховик, який мав великий попит не тільки серед цивільних осіб, а й серед японських військових.

Цей позашляховик пофарбований у коричневий колір і доповнений білим дахом. Також автомобіль отримав безліч модифікацій, включно з кенгурятником із лебідкою та іншими колісними арками.

Зовнішній вигляд доповнюють 15-дюймові колісні диски Mickey Thompson. Вони взуті в позашляхові шини BFGoodrich All-Terrain T/A.

Цей Toyota Land Cruiser FJ43 був імпортований у США у 2012 році. У 2016 році авто допрацювала майстерня Metal Works Classic Auto Restoration.

В інтер’єрі встановлено два спортивних сидіння. Також всередині з’явилося нове кермо з дерева.

Під капотом розташований 6,2-літровий атмосферний двигун GM LS3 V8 потужністю понад 430 к.с. Він працює в парі з 4-ступінчастою автоматичною коробкою перемикання передач.

Пробіг позашляховика після реставрації становить лише 805 км. Автомобіль у відмінному стані та не потребує ремонту.