Абсолютно новий позашляховик Chery Jetour Shanhai L9 з’явився в базі даних Міністерства промисловості та інформатизації Китаю. Він виявиться більшим за Tiggo 9. Про це повідомляє MMR із посиланням на Carnewschina.

Як стало відомо, під назвою Shanhai випускатиметься нова серія гібридних автомобілів Chery Jetour. Очікується, що новий автомобіль буде офіційно представлений наприкінці поточного року.

Chery Jetour Shanhai L9 позиціонується як позашляховик середнього розміру з гібридною системою, що підключається. Він має розміри 4862 х 1925 х 1784 мм, колісну базу 2850 мм, що більше ніж у Chery Tiggo 9 (4820 х 1930 х 1699 мм).

Попереду розташована велика багатокутна решітка радіатора, прикрашена перевернутими срібними трикутниками. Нижче решітки розташована хромована декоративна смуга. Спереду також є радар. Очевидно, що автомобіль підтримуватиме розширені можливості допомоги при керуванні.

Shanhai L9 може пропонуватися в трьох компонуваннях: п’ятимісному, шестимісному та семимісному. Новинка буде використовувати гібридну систему Chery Kunpeng DHT, яка складається з 1,5-літрового двигуна потужністю 156 к.с. та електромотора, а також потрійної літієвої акумуляторної батареї. За даними виробника, витрата пального становитиме усього 1,49 л/100 км.

Бренд Jetour пропонує моделі Jetour X70, Jetour X90, Jetour Dasheng та Jetour Traveler, орієнтуючись на ринок автомобілів із ДВЗ. Оскільки транспортні засоби на нових джерелах енергії стають все популярнішими, компанія Jetour змінює стратегію і збирається представити нову лінійку.