У США знайшли величезну колекцію раритетних і дорогих ретро-авто. На покинутому складі зібрано 230 старовинних машин сумарною вартістю понад 10 мільйонів доларів. Відео про колекцію з’явилося на Youtube-каналі Classic Car Rescue, повідомляє «Фокус».

Місце розташування складу тримають у секреті, не розголошують і ім’я колекціонера, який зібрав рідкісні автомобілі. Втім, видно, що він знався на старовинних машинах.

Більшість авто в колекції — американська класика. Найдорожчими є два спортивні кабріолети Auburn 851 Boattail Speedster середини 30-х — вартість таких авто сягає мільйона доларів.

Недешевими є і передньопривідні Cord 810 та 812 — їх на складі одразу кілька. Також на відео можна помітити розкішні Rolls-Royce Phantom III кінця 30-х років.

У колекції зібрані численні Cadillac, Chevrolet Camaro і Impala різних років випуску, кілька Ford Thunderbird і купе Volvo P1800. Але найбільше налічується Ford Mustang — їх десятки і серед них є рідкісні моделі на кшталт кабріолета Shelby GT500 KR за $200 000.

Частина авто дуже добре збереглися, інші — вкриті іржею. Крім того, деякі машини частково розібрані — вочевидь їх почали відновлювати, але потім процес реставрації припинили.