Великий китайський автовиробник Geely створив електрокросовер за 18 000 доларів для компанії Lifan, яку придбав нещодавно. Тепер збиткове підприємство необхідно врятувати – таке завдання покладено нову модель.

Про китайський кросовер Livan 7 повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на CarNewsChina. Бренд трохи змінив назву – літеру F замінили V у середині слова. З інших новин – зовсім інший дизайн. Тепер автомобіль компанії виглядає як будь-який інший сучасний транспортний засіб із КНР.

Але, заради справедливості варто відзначити, що і раніше автомобілі Lifan не відрізнялися оригінальністю. Новий китайський кросовер вийшов не таким маленьким. Довжина кузова дорівнює 4690 мм (колісна база – 2775 мм), ширина складає 1892 мм, а висота – 1650 мм.

Електромобіль Livan 7 більший за Toyota RAV4 і Kia Sportage. У рух його наводять мотори потужністю 162 к.с. та 245 к.с. залежно від вибраної модифікації.

Доступні також два батарейні блоки ємністю 50 та 68 кВтг. Перший, за заявами виробника, забезпечує запас ходу на рівні 450 км, другий – 650 км. Сміливо можна ділити ці показники як мінімум у півтора рази.