Японська компанія Toyota готує кілька нових електромобілів, які планують зробити цілком дешевими та залучити безліч покупців. При цьому у нових моделях виробник запропонує збільшений запас ходу.

Про це стало відомо Autocar, інформує OBOZREVATEL. Перші подібні електрокари з’являться до 2026 року. Для них розроблять нові батареї – технологічні та дешеві у виробництві. Різні блоки забезпечать запас ходу на рівні 800 та 1000 км.

Донедавна Toyota скептично ставилася до батарейних електрокарів. А тепер у компанії вирішили наповнити ринок дешевими електромобілями. Мета – наростити щорічні продажі до мільйонів штук по всьому світу.

Toyota має намір збільшити продаж електричних машин до 1,5 мільйонів екземплярів до 2026 року. Цьому посприяють щонайменше 10 нових моделей. Ці електрокари повинні бути по-справжньому доступними, якщо в компанії розраховують на високі продажі.

Більше того, до 2030 року планується довести щорічний продаж до 3,5 мільйонів штук по всьому світу. Очевидно, що йдеться про сумарні продажі всього концерну Toyota – разом із дочірніми Daihatsu та Lexus. Останній відповідатиме за преміальні, найдорожчі та якісно оснащені електричні моделі.