На українських дорогах з’являються нові Chevrolet Corvette восьмого покоління. У нашій країні за останній час помічено вже кілька таких авто. Про це повідомляє «Фокус».

Зовсім недавно новий Chevrolet Corvette C8 Stingray сфотографували в Києві. Тепер же ці спорткари засвітилися і в інших містах України.

Зокрема купе Chevrolet Corvette сфотографували в Запоріжжі, ще одне таке авто з’явилося в Харкові, причому в кузові кабріолет з жорстким дахом, що складається.

Популярність моделі можна пояснити її масовістю та відносною доступністю. Новий Chevrolet Corvette Stingray — один із найдешевших середньомоторних спорткарів на ринку — його ціна стартує з 66 300 доларів (2 мільйони 450 тисяч гривень за актуальним курсом). Не виключено, що деякі Chevrolet Corvette в Україні є уживаними або так званими «битками» зі США.

За свої гроші Chevrolet Corvette C8 доволі швидкий. Навіть базова версія оснащена 6,2-літровим 495-сильним V8 і 8-ступінчастою КПП з двома зчепленнями. Спорткар здатний розігнатися до 100 км/год за 3,5 с і розвинути 312 км/год.

Більшість моделей з аналогічними характеристиками в рази дорожчі. Крім того, є і заряджені версії Chevrolet Corvette потужністю до 670 к. с.