Все більше українців пересідають на екологічно чистий транспорт. Лише за 8 місяців 2023 року наші співгромадяни зареєстрували 15 806 транспортних засобів з електричною силовою установкою. А всього в Україні їх нараховується – 70 976 штук. Про це свідчать дані Головного сервісного центру МВС.

Як відомо, сервісні центри МВС видавали спеціальні “зелені” номерні знаки для екотранспорту. Ці знаки мають символи зеленого кольору та унікальні серії. Вони призначені виключно для електричного транспорту, такого як автомобілі, мопеди, мотоцикли, моторолери, мотоколяски, квадроцикли, трицикли та інші транспортні засоби, що працюють на електричних двигунах і не мають внутрішнього згоряння. Ця норма була введена згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України. Транспортні засоби з гібридними двигунами не включаються до категорії електротранспорту.

Нагадаємо, раніше власники електромобілів у сервісних центрах МВС отримували номерні знаки державної реєстрації із символами зеленого кольору на білому фоні за бажанням.

Як повідомлялось, минулого місяця українці придбали більш як 5,6 тисячі нових та вживаних електромобілів.