Механік із багаторічним досвідом Девід Лонг розповів водіям про 5 проблем, які можуть стати «смертним вироком» для будь-якого автомобіля. Відповідне відео експерт опублікував у себе на YouTube-каналі, повідомляє «Твоя машина».

Як приклад Лонг навів Subaru Forester 2000 року випуску. Зокрема, тут він вказав на несправність каталітичного нейтралізатора, ремонт якого коштуватиме власнику величезних грошей.

Також механік виявив витікання антифризу в кількох місцях, у тому числі у прокладці головки блоку циліндрів, а також у водяному насосі та масляному радіаторі.

Наступною «фатальною» проблемою стало зношування на три чверті гальмівної системи. Крім того, один із валів ШРУСа виявився залитий водою і ледь не тріснув навпіл.

Окремо Лонг звернув увагу на засмічення ящика, призначеного для уловлювання парів палива при заправці авто.

Механік зазначив, що необхідні для ремонту запчастини, самі ремонтні роботи коштуватимуть незрівнянно дорого для даного авто. Це в поєднанні із витраченим на можливе відновлення авто часом ставить під сумнів доцільність ремонту. Власнику простіше купити інший автомобіль у справному стані.