Модель Mercedes-Maybach G650 Landaulet вважається надзвичайно рідкісною і колекційної. Адже таких авто було зроблено всього 99 екземплярів! Новим унікальний Гелендваген коштував у 2017-2018 роках 460 тисяч євро, але зараз на вторинному ринку складно найти аналог дешевше ніж за 1 мільйон євро.

Що стосується поміченого в Україні екземпляра, насправді це не оригінал, а копія. Її було зроблено в Нікополі (Дніпропетровська область), повідомляє «ТопЖир».

Українську версію позашляхового G650 Landaulet виготовили на базі серійного Гелендвагена 2001 року. Минулого року це авто продавали за чверть мільйона євро.

Mercedes-Maybach G650 Landaulet – не лише перший позашляховик Майбах, а й найдорожчий Мерседес Гелендваген в історії. Великий, потужний і комфортабельний – Mercedes-Maybach G650 став вершиною розвитку Геліка.

Автомобіль довжиною 5,35 м і шириною 2,24 м їде на величезних 22-дюймових ковзанках, а його кліренс досягає 45 см. Порівняно з ним і кросовер Bentley Bentayga, і навіть новий Rolls-Royce Cullinan – однаково Смарт. Але головна особливість – це дах, що складається, перетворюючи автомобіль на позашляховий кабріолет (але тільки для задніх пасажирів), тому такий кузов і має назву ландолет (або, як правильніше сказати, ландолє).