Обираючи автомобіль, кожен прагне знайти модель, яка буде служити довго та не потребувати частих ремонтів.

Експерти склали ТОП-5 кросоверів, які дуже рідко ламаються, повідомляє SUV News.

Toyota RAV4

Toyota відома своєю надійністю та довговічністю. RAV4 не виняток. Вона має добре працюючу трансмісію та мотори, які довго служать, і рідко вимагають серйозних ремонтів.

Honda CR-V

Ще один популярний кросовер, який славиться надійністю. Він має якісну побудову і невибагливий двигун, що робить його надзвичайно надійним.

Mazda CX-5

Mazda славиться своєю якістю збірки, і CX-5 не є винятком. Вона має відмінну динаміку та мотори, які добре працюють на протязі багатьох років.

Subaru Outback

Subaru відома своєю системою повного приводу, яка допомагає підвищити надійність на дорозі. Outback також виготовлена з якісних матеріалів, що сприяє довговічності.

Lexus RX

Як частина Toyota Group, Lexus завжди була відома своєю надійністю. RX – це вишуканий кросовер з надійними компонентами і двигунами.

Головна причина, чому ці кросовери дуже рідко ламаються, полягає в їхній високій якості збірки та використанні надійних матеріалів. Крім того, виробники, такі як Toyota та Honda, славляться тестуванням своїх моделей перед випуском на ринок, що допомагає виявити і усунути потенційні проблеми перед тим, як вони стануть проблемами для власників.