У Брукліні, Нью-Йорк, виявили величезну колекцію класичних автомобілів. Її знайшли в покинутому гаражі Auto Baby Sitters, якому вже майже 100 років. Про це повідомили на сайті The Drive, передає «Фокус».

Гараж розташований між студією йоги та дитячим садочком, тому про це місце знають далеко не всі місцеві жителі. Усередині покинутої триповерхової будівлі ховається автомобільна схованка.

У цьому гаражі зберігалися автомобілі, які залишали туристи. Всередині можуть розміститися до 400 автомобілів.

Власник будівлі Ів Сен-Луї поділився, що йому належить велика частина колекції цих автомобілів. Загалом він купив близько 80 авто.

Ів зазначив, що деякі клієнти не хотіли забирати свої автомобілі, тому вони залишалися в гаражі. Згодом усередині виявилося так багато транспортних засобів, що більшу частину з них довелося перевезти в підвал.

У цій колекції є раритетне купе Volkswagen Karmann Ghia, спорткар Triumph Spitfire і седан Cadillac 1964 року випуску. Поруч із ними можна помітити кілька автомобілів 1940-х і 1950-х років випуску.

Крім цього в гаражі стоїть і культова японська модель — Honda S2000 AP1. Зараз цей спорткар має великий попит серед колекціонерів.

Деякі автомобілі не підлягають ремонту. Наприклад, раритетний Mercedes-Benz W114 повністю згнив, як і Volkswagen Beetle, який стоїть поруч із ним.

Загальна вартість цієї автомобільної колекції може становити сотні тисяч доларів. Проте Ів не збирається продавати ці авто.