Традиційно найдовговічнішими та найбільш безпроблемними в ремонті є японські автомобілі. Серед них машини навіть середнього цінового класу є дуже надійними — вони можуть проїхати не один мільйон кілометрів, тим часом як інші авто вже після 500 000 км потребують капітального ремонту.

Та серед усіх японських авто є такі, які заслуговують особливої уваги. Це ті, які мають потенціал проїхати понад мільйон кілометрів, тому їх без проблем навіть можна купувати у вживаному стані. «Телеграф» розповів про особливості цих моделей.

Toyota Land Cruiser

Ви, напевне, зустрічали багато автівок цієї марки на українських дорогах. І недарма, тому що Toyota Land Cruiser відома своєю довговічністю, а запчастини до неї знайти — не проблема. Саме цю модель називають володарем бездоріжжя: міцна рамна конструкція дозволяє автомобілю витримувати дуже важкі умови експлуатації, а також великі навантаження. Тому машина також є цінною на фронті.

Авто має повний привід і характеризується швидким відгуком на дії водія. Це дозволяє контролювати ситуації на дорогах. У деяких конфігураціях Toyota Land Cruiser також має спеціальну систему допомоги під час руху бездоріжжям, що робить водіння комфортнішим.

Toyota Land Cruiser — дуже довговічне авто. Недарма модель з позначкою 200 протрималася на конвеєрі 14 років!

Lexus LX

Це люксовий позашляховик, який виготовляє корпорація Toyota Motor Corporation з 1995 року. Lexus LX є просто бездоганним з точки зору надійності та безпеки, його можна експлуатувати дуже багато років, не витрачаючи зайві кошти на ремонт.

Характеристики цього авто вражають. Зокрема, Lexus LX виготовлений з надійних деталей, які будуть довго служити незалежно від того, як ви використовуєте авто: в міському середовищі чи на бездоріжжі. У ньому ідеально поєднуються функціональність, практичність та надійність.

Відео тестів навіть старих моделей цього авто на складних ділянках доріг тільки підтверджують, що Lexus LX — дуже довговічне та надійне.

Honda CR-V

Цей компактний кросовер випускається з 1995 року. Це витончена, стильна, але дуже потужна машина. Honda славиться надійністю двигунів уже багато десятиліть. Зазначимо, що автомобільні експерти рекомендують обирати Honda CR-V саме з бензиновими двигунами. Кажуть, вони надійніші. Також це ідеальна машина для довгих дистанцій, адже вона дуже керована і комфортна.