У Volkswagen детально розповіли про третє покоління свого популярного кросовера Tiguan, демонструючи новітні технічні рішення та дизайн.

В Україні цю модель планують пропонувати з турбодизельними двигунами TDI та TSI, що сполучені з автоматичною коробкою DSG, пише «АвтоГІД». В той же час Volkswagen ще не розкрила характеристики потужності. Технологічна база має базу MQB evo.

Систему адаптивного управління шасі DCC було оновлено, а також додано Vehicle Dynamics Manager, вперше представлену в Golf GTI. Завдяки цим нововведенням, Tiguan став більш стабільним і реактивним на дорозі.

Зовні кросовер отримав повністю оновлений вигляд. Основні акценти – плоскі LED фари та горизонтальний світлодіодний елемент під склом. Радіаторна решітка змінила своє розташування, а коефіцієнт аеродинамічного опору зменшився до 0,28. Також додано нові матричні фари IQ.LIGHT HD, схожа система використовується у новітньому Touareg.

Інтер’єр також пройшов ряд змін. Основні нововведення – 15-дюймова мультимедійна система та проєкційний дисплей. Кермо з OLED-дисплеєм та сидіння водія із пневматичними налаштуваннями та функцією масажу доповнюють комфорт салону. Є також автоматичне регулювання підігріву та вентиляції сидінь, що залежить від зовнішніх умов.

Точна дата появи нового Tiguan у продажу залишається під питанням.