У Китаї офіційно представили Haval Big Dog (він же кросовер Haval Dargo другого покоління) у виконанні гібрид, що підключається. Це найпотужніша версія другого Dargo, і найбільш економічна, пише MMR.

Зовні машина нічим не відрізняється від звичайних бензинових аналогів, крім логотипу: він виконаний на синьому тлі. Дизайн другого Dargo виконаний у дусі машини першого покоління, але сплутати їх неможливо, особливо якщо дивитися у профіль чи ззаду.

Габарити становлять 4705 х 1908 х 1780 мм, колісна база – 2810 мм. Кути в’їзду та з’їзду становлять 24° та 30°, мінімальний кліренс – 200 мм (у Китаї його вимірюють при завантаженій машині). З цікавих особливостей – наявність розетки 220 В з вихідною потужністю 3,3 кВт для живлення будь-яких зовнішніх споживачів і знімна похідна лампа від комарів, яку оцінять любителі пригод і подорожей.

В основі силової установки – 1,5-літровий бензиновий турбомотор. Він працює у зв’язці з електродвигуном та 2-ступінчастою трансмісією DHT. Сумарна потужність елементів силової установки складає 326 к.с і 530 Н·м крутного моменту. Витрата в гібридному режимі роботи – всього 1,85 л/100 км. Загальний запас ходу заправленого та зарядженого позашляховика – понад 1000 км.