Українські майстри виконали якісний тюнінг Audi RS Q8. Спортивний кросовер належить чемпіону світу з боксу Олександру Усику. Про це повідомляє «Фокус».

Тюнінг Audi RS Q8 — робота ательє ALANTON Performance. Спочатку доопрацювання авто Усика планувалося минулого року в Харкові, проте російська ракета «Іскандер» знищила майстерню. У проєкті взяли паузу і перенесли всі роботи до Києва.

Тюнінг-проєкт назвали The CAT Project. Річ у тім, що прізвисько Олександра Усика — Кіт. Усю увагу було приділено інтер’єру авто і під час роботи над ним врахували всі побажання боксера.

У внутрішньому оздобленні стало більше карбону, також присутні шкіра та алькантара з яскраво-зеленими акцентами. А ще додано інтегроване підсвічування порогів і панелей.

Підголівники передніх сидінь прикрасили логотипами з літерами А і Ώ. Вочевидь це відсилання до цитати з Нового заповіту: «Я є Альфа і Омега, початок і кінець». Ззаду ж на спинках сидінь з’явилися зображення кота.

Олександр Усик вирішив купити Audi RS Q8 у 2021 році. Він не вперше допрацьовує кросовер — раніше авто отримало 23-дюймові диски.

Audi RS Q8 — заряджена версія моделі з 4,0-літровим V8 твін-турбо на 600 к. с. Авто здатне розігнатися до 100 км/год за 3,8 с і розвинути 305 км/год.