Черговий китайский кроссовер зареєстровано в Україні. Окрім назви його екзотичність лише в кількості, адже на своїй батьківщині Dayun Yuanzhi M1 відносно популярна модель. В Україні цей бренд відомий завдяки вантажним автомобілям, але, схоже, що тепер Dayun протестує і сегмент кросоверів. Тим паче, що це електричка, пише «Автоцентр».

Цікаво, що Dayun Group досить стара компанія, в порівнянні з іншими автовиробниками з Піднебесної, вона була заснована в 1987 році. Щоправда, донедавна пятиконечна зірка в колі була більш відома своїми вантажівками та спецтехнікою або… мотоциклами. Коли ж свою популярність почали набирати електромобілі, компанія увійшла і в цю нішу. Давайте ближче подивимось на місткий електричний кросовер з якостями мікровена.

Dayun Yuanzhi M1 має розміри 4850 мм (довжина), 1860 мм (ширина), 1780мм (висота), та колісну базу 2880 мм. Компоновка семимісного салону театральна, за формулою 2+2+3. Так інженери забезпечили кожному пасажиру комфортний простір.

Кроссовер побудований на спеціально створеній платформы для електромобілів фірми, має дорожній просвіт 160 мм, передню незалежну підвіску MacPherson та задню багатоважільну незалежну підвіску. Також присутня автоматична система допомоги водієві ADAS, яка дозволяє автомобілю аналізувати дорожні умови і навколишнє оточення в режимі реального часу.

Що стосується зовнішнього вигляду, то передні світлодіодні фари та світлодіодні задні ліхтарі забезпечують безпечну їзду. Модель M1 доступна у трьох кольорах: Starry Black, Teal та Seashell White.

Багатьма функціями електромобіля можна керувати зі смартфону через додаток Dayun Smartlink APP: дистанційне керування замком, вікнами, багажником, кондиціонером тощо.

Ємність батарей складає 90,58 кВт*год, що дозволяє подолати 550 км доріг. За рахунок системи швидкої зарядки SOS до 80% можна поповнити за 36 хвилин. Максимальна швидкість Dayun Yuanzhi M1 складає 185 км/год.

Ціни на електричні Dayun стартують від $29 000 і можуть досягати майже $50 тис. в залежності від запасу ходу та комплектації.