Найдешевший електричний кросовер Kia готують до прем’єри. Машину під назвою EV3 або EV4 поки що тримають у секреті. Однак, ми отримали можливість подивитися, як новинка може виглядати. Вийшло правдоподібно.

Новий доступний кросовер Kia з електричною силовою установкою показали insideEVs, інформує OBOZREVATEL. Художники використали інформацію, яка є на даний момент, та підготували власний варіант. Можливо, серійний електрокар Кіа буде схожим на ці зображення.

Раніше машину показували під час випробувань – з маскуванням. Дизайн Kia приховують дуже ретельно. Під чорними кожухами виробник розмістив фальшиві панелі. Це порушує силует і не дозволяє розглянути деталізацію.

Однак передні фари (за тими дрібницями, які помітні) отримали вертикальну орієнтацію та горизонтальні секції ДХВ у верхній частині. Повітрозабірників буде мінімальна кількість. І навіть зараз зрозуміло, що загалом модель буде витримана у простій геометричній стилістиці. Інших висновків про зовнішність поки що зробити не можна.

Дата дебюту наразі невідома. Однак те, що автомобіль відправили на дороги у готовому кузові, свідчить про те, що ходові випробування наближаються до завершальної стадії. Можливо, прем’єра компактного електричного кросовера Kia EV4 відбудеться 2024 року.

Компанія Kia має намір охопити всі сегменти та запропонувати модельну лінійку з індексами від EV1 до EV9. Останній – флагманський повнорозмірний кросовер, який представили раніше. «Одиничкою», можливо, виявиться компактний бюджетний електрокар початкового рівня для ринків, що розвиваються на кшталт Китаю та Індії.