Рідкісний ЛуАЗ в італійському доопрацюванні знайшли при знесенні нетрів. Все б нічого, та тільки знайдений екземпляр виявився дуже рідкісним.

На перший погляд може здатися, що це звичайнісінький ЛуАЗ-968М, який до того ж знаходиться в гнітючому стані. Однак, сам того не підозрюючи, будівельники знайшли експортний ЛуАЗ-969М-01 1988 року, доопрацьований італійською фірмою Martorelli, пише Hyser.

За даними Facebook-спільноти «Українські автомобілі», історія цієї модифікації ЛуАЗу розпочалася у 1986 році, коли автомобіль почали постачати на замовлення вищезгаданої фірми Martorelli. В Італії ЛуАЗ проходив ряд доробок, які доводили його до європейських стандартів та підвищували рівень комфорту та привабливості авто.

Зокрема, у позашляховика було змінено базову комплектацію, крім того, пропонувалися додаткові опції – двигун Ford, новий пластиковий дах або тент, інше кермо, дзеркала заднього виду, дверні замки, колеса, а також подовжені щітки. Крім того, на передньому бампері з’явилися гумові ікла, на крилах коліс – пластикові накладки.