Peel Trident – ​​триколісний компактний автомобіль, створений компанією Peel Engineering Company у 1960-х роках на острові Мен.

Докладніше про те, як виглядала машина-яйце для двох людей, яку зробили у 60-х роках, розповів Hyser.

Завдяки своєму унікальному корпусу зі скловолокна та малим розмірам, Peel Trident виділявся як інноваційний та стильний автомобіль, що ідеально підходить для пересування вузькими міськими вулицями. Незважаючи на деякі труднощі під час виробництва, Peel Trident досі популярний в ентузіастів і колекціонерів.

Історія Peel Trident починається з британського бізнесмена та винахідника Сиріла Кеннелла. Кеннелл був натхненний ідеєю створення компактного та доступного автомобіля, який міг би задовольнити потреби міських водіїв. Так була розроблена перша модель Peel – автомобіль Peel P50.

Peel P50, випущений 1962 року, став попередником автомобіля Peel Trident. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну та компактним розмірам, Peel P50 швидко став популярним.
У ті часи, після фінансових втрат, спричинених війною, у Європі були популярні малолітражні «баббл-кари» – недорогі, компактні та прості у використанні автомобілі. З довжиною всього вісім футів (240 см) і вагою всього 130 фунтів (60 кг), Peel P50 став одним з найменших автомобілів у світі, що ідеально підходять для міської їзди.

Незважаючи на свої невеликі розміри, Peel P50 виявився практичним із просторим салоном, в якому міг розміститися один пасажир та невеликий багажний відсік. Peel P50 був оснащений потужним двигуном лише 5,5 кінських сил, але міг розвивати швидкість до 40 миль на годину (70 км/год). У 1965 році виробництво Peel P50 було припинено і вийшла на зміну нова модель.

Автомобіль Peel Trident був представлений публіці у 1965 році. Однією з ключових особливостей цього автомобіля є його компактний розмір, що дозволяє легко пересуватися вузькими вулицями міст і паркуватися у вузьких провулках. На відміну від моделі 1962 року, Peel Trident має просторий салон, який комфортно має двох пасажирів. Крім того, автомобіль оснащений складним дахом, який можна відкривати або закривати залежно від погоди.

Ще однією відмінністю Peel Trident є його характерний корпус зі скловолокна, який був виготовлений з використанням передових технологій того часу. Корпус автомобіля також посилений міцною сталевою рамою, що забезпечує додаткову безпеку.

Під капотом Peel Trident розташований невеликий, але ефективний двигун потужністю 9 кінських сил. Автомобіль також оснащений механічною коробкою передач, що забезпечує плавне та чуйне прискорення. Peel Trident здатний розвивати швидкість до 60 миль на годину (90 км/год), що робить його ідеальним для коротких поїздок містом та щоденних поїздок на роботу.

Незважаючи на вражаючі характеристики та стильний дизайн, Peel Trident зіштовхнувся із деякими проблемами під час виробництва. Через свої маленькі розміри автомобіль мав труднощі з відповідністю вимогам безпеки в деяких країнах, що знижувало його потенційний ринок збуту. Крім того, вартість виробництва Peel Trident виявилася вищою за очікувану, що робило його дорожчим у порівнянні з іншими компактними автомобілями на ринку.

Незважаючи на ці проблеми, на сьогодні Peel Trident залишається найпопулярнішим колекційним автомобілем серед ентузіастів. Його компактні розміри, інноваційний дизайн та вражаючі характеристики роблять його унікальним та незабутнім автомобілем, який продовжує захоплювати автолюбителів по всьому світу.