Одне з основних призначень цих знаків – ідентифікувати водія та транспортний засіб. Водії вантажівок часто під час руху спілкуються за допомогою рацій. Коли ім’я водія помітно видно, інші водії розуміють, хто за кермом, пише «Твоя машина».

Деякі водії вантажівок вважають за краще писати на цих табличках не своє ім’я для того, щоб підвищити особисту безпеку. Коли водії вантажівок відпочивають на автостоянках, що не охороняються, або в інших місцях, вони наражаються на потенційні загрози. Якщо хтось називає ім’я з таблички, водій одразу розуміє, що це незнайомець та може вчасно зреагувати.

Більш нетрадиційна теорія полягає в тому, що ці таблички, розміщені під лобовим склом, можуть збивати з пантелику автоматичні камери розпізнавання номерних знаків. Хоча ця теорія може здатися незвичною, деякі водії вантажівок називають її ще однією причиною встановлення цих знаків.

Отже, ці таблички під лобовим склом вантажівок слугують різним цілям – від комунікації та безпеки до маніпуляцій з автоматичними камерами, залежно від потреб конкретного водія.